Pokazy Pirotechniczne

 

Pokazy fajerwerków

Jak to robimy?

Podczas pokazu ładunki odpalane będą za pomocą profesjonalnego systemu radiowego sterującego EXPLO zarządzanego komputerem oraz systemów sekwencyjnych Włoskiej firmy PARENTE FIREWORKS.  Całość zapewnia dynamikę i pełną synchronizację z muzyką tworzonego przez nas widowiska.

Dzięki połączeniu obrazu z muzyką tworzymy niezapomniane chwile, pełne pozytywnych emocji. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty unijne CE co zapewnia ich najwyższe bezpieczeństwo. Używamy zarówno produktów amatorskich jak i profesjonalnych w zależności od wielkości wydarzenia oraz budżetu Klienta. Posiadamy wszelkie pozwolenia do realizacji pokazów profesjonalnych. Do naszych pokazów używamy najwyższej jakości materiałów pirotechnicznych firmy Jorge, która znajduje się na rynku od 32 lat i jest jednym, z wiodących importerów materiałów pirotechnicznych na rynku polskim oraz europejskim. Nasz personel przeszedł wszelkie niezbędne szkolenia dotyczące zasad bezpieczeństwa pracy i użytkowania materiałów pirotechnicznych (m. in. szkolenia przeprowadzone przez Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia), a „produkcja” widowisk pirotechnicznych jest ich pasją.

Przygotowując nasze pokazy pirotechniczne zawsze uwzględniamy następujące czynniki:

  •  oczekiwania zamawiającego
  •  bezpieczeństwo ludzi i mienia
  •  ukształtowanie terenu, na którym ma odbywać się pokaz
  •  rangę oraz prestiż widowiska
  •  lokalizację widzów, uwzględniającą jak najlepszy odbiór spektaklu.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem nasze spektakle oraz pokazy pirotechniczne są w pełni profesjonalne.

Kiedy zorganizować pokaz?

Kiedy tylko chcesz, aby Twoi goście zapamiętali Twoje wydarzenie na zawsze :) Praktycznie pokazy możemy zorganizować na każdą okazję i każda okazja do pokazu jest dobra, nic nas i Was nie ogranicza. Pokazy fajerwerków można organizować cały rok, nie tylko w Sylwestra i Nowy Rok, pod warunkiem, że organizujemy je na terenie prywatnym lub za pozwoleniem właściciela terenu. Zorganizujemy dla Ciebie pokaz z okazji przeróżnych wydarzeń, takich jak: urodziny, imieniny, jubileusze, festyny, imprezy miejskie, koncerty, wesela czy imprezy sportowe. Na każdą z tych okazji dobierzemy odpowiednie produkty, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Zazwyczaj pokaz organizowany jest jako kulminacyjny punkt jakiegoś wydarzenia  i wyzwala wiele pozytywnych emocji: od radości po ekscytację.

Dla kogo organizujemy pokazy?

Pokazy organizujemy dla każdego kto się do nas zgłosi. Możemy zorganizować je dla osób fizycznych, firm czy instytucji.  

Ile kosztuje pokaz?

Mamy przygotowane gotowe pakiety pokazów, po to, aby określić orientacyjne ramy cenowe, tak aby Klient wiedział czego się może spodziewać. Jednak zawsze cena końcowa uzależniona jest od budżetu Klienta i zawsze możemy pokaz do tego budżetu dostosować. Jest ona zawsze ustalana indywidualnie, po wcześniejszej rozmowie i określeniu oczekiwać Klienta. Na cenę ma wpływ ilość wykorzystanych materiałów, wielkość pokazu czy miejsce i trudność przygotowania.

 

W swojej ofercie posiadamy:

  pokazy fajerwerków do samodzielnego odpalania

  profesjonalne pokazy fajerwerków z obsługą i podkładem muzycznym

  fontanny iskier wewnątrz i na zewnątrz

  ciężki dym/taniec w chmurach

  wyrzutnie confetti

 

 

 

Sprawdź nasze gotowe pakiety:

Oferujemy pakiety pokazowe na każdą kieszeń. Pokazy na urodziny, wesela, jubileusze i duże eventy.

 do 1000 zł
pokaz około 1 minuty
 

do 2000 zł
pokaz do 3 minut
  

od 2000 zł
pokaz od 3 do 6 minut

 

Istnieje możliwość dostosowania budżetu pod Klienta.
Umów się na spotkanie i dowiedz co możemy dla Ciebie zrobić.

 

 

Zobacz nasze pokazy:

 

 

 

<

 

Zachęcamy do kontaktu z nami:

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl